وب سایت  تآسیسات شیراز، یک وب‌ سایت تخصصی فروش الکترونیکی کالا است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. این وب‌ سایت تمام قوانین مکتوب و یاعرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما باقوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد

    کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است 

    تلاش برای تخریب اطلاعات سایت یا کاربران، اختلال در روند کار سایت به هر نحو، انتشار ویروس های اینترنتی، استفاده ماشینی از سایت (روبوتها)، دسترسی به حساب کاربران دیگر ممنوع است.

    ایجاد تراکنش های قلابی به هر نحو (موارد آزمایشی در سایت پیش بینی شده)، افشای اطلاعات محرمانه درگاه بانکی، افشای کدهای دسترسی به درگاه بانکی و هرگونه آسپب پیگرد قانونی دارد.

    علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می تواند نظرات را ویرایش ، حذف و تأیید کند، وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می باشد.

    مدیریت سایت در حدامکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک ، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد.همچنین مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج می گردد در صورتی دارای بار حقوقی باشد ، ویرایش یا حذف خواهد شد.

 فعالیت هر شخصی در سایت با هر زبان، نژاد و محل سکونتی در سایت آزاد است.

    توهین به هر شخص،نژاد ، قوم و زبانی در این سایت ممنوع می باشد.

    در حد امکان از بحثها تفرقه انگیز بین اقوام ایرانی و طرح مطالبی که موجب ایجاد تنش بین اعضای سایت میگردد خودداری شود.

    تمامی اعضا بایدتوجه کافی را برای نگهداری از پسورد خود داشته 

باشند

به علت نوسانات قیمت در بازارخریدار موظف است قبل از خرید با واحد فروش تماس گرفته و از موجودی و قیمت آن اطلاع 

حاصل نماید ضمنا خرید انواع پکیج وآبگرمکن مختص استان فارس بوده و قبل از خرید احتیاج به درخواست کتبی دارد  

حاصل کند..

    کاربران می توانندبا ارسال پیام در تب شکایات، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یامطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند

    مدیران و هماهنگ کننده های وب سایت موظف هستند در مدت حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی کرده و در صورت صحیح بودن آن، با اعمال تغییرات لازم ،نسبت به نشر مطلب اقدام نمایند.

    در صورتی که مدیریتوب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

    در صورتی که مدیریت وب سایت شکایت وارده را صحیح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی اورا به صورت موقت و یا دائمی قطع خواهد کرد.   

باتوجه به نوسانات بازار لطفا قبل از خرید با کارشناسان تماس گرفته و از موجودی و قیمت به روز مطلع شوید چنانچه قبل از تماس با کارشناس خرید انجام شود عواقب آن با مشتری خواهد بود و فروشگاه موظف است در صورت نبود کالا یا مغایر بودن قیمت وجه واریزی را حداکثر ۴۸ ساعت پس از واریز شدن وجه به حساب فروشگاه به مشتری استرداد نماید.

    هر گونه اختلاف نظردر خصوص موارد فوق الذکر تحت حاکمیت قوانین قضائی کشور حل و فصل خواهد شد.

امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد، بتوانيم خدماتی درخور شأن شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات ساده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان می توانیداز طریق برقراری تماس تلفنی یاواتساپ باشماره های 09170005033 و 09021185033 ارتباط برقرار کنید