پرسش های متداول
   
 
چگونه می توانم مطمئن باشم که پس از خرید اینترنتی از پوژمان، کالا به دست من می‌رسد؟
 
  مضاف بر تیم مجرب و متخصص پوژمان در تجارت الکترونیکی، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد.
 
آیا برای خرید، حتماً باید در سایت پوژمان عضو باشم؟
 
  بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و پرداخت باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل نمایید.
 
آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
 
  بله، شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.
 
از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟
 
  پس از ثبت سفارش تیم خدمات مشتریان پوژمان در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند تا تمام اطلاعات و سفارش با شما چک شود. اگر بعد از ثبت مدت زمان طولانی تیم خدمات مشتریان پوژمان تماس نگرفتند لطفاً با شماره 32291080 - 071 و یا آدرس ایمیل salar2007@gmail.com تماس بگیرید .
 
می‌‏توانم سفارشم را ابطال کنم یا تغییر بدهم؟
 
  در هر زمانی پس از ثبت سفارش لطفاً با تیم خدمات مشتریان با شماره 32291080 - 071 تماس بگیرید و سفارش خود را تغییر دهید. در مورد لغو سفارش نیز در هر زمان تا قبل از ارسال امکان پذیر است.
 
بعد از ثبت سفارش، برای اطمینان از پردازش آن حتما باید با پوژمان تماس بگیرم؟
 
  خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش، پردازش سفارش شما به صورت خودکار از طریق سرویس پیامک یا ایمیل اطلاع‏ رسانی خواهد شد و در صورتی که نیاز باشد کارشناسان فروش پوژمان با شما تماس خواهند گرفت.
 
آیامی توانم کالایی که درحال حاضر درسایت موجود نیست را پیش خرید کنم؟
 
  تیم پوژمان تمام تلاش خود را می کند تا تمام محصولات در سایت به روز و موجود باشند. ولی متأسفانه امکان پیش خرید کالا درحال حاضر وجود ندارد.
 
آیا می توانیم در سایت کالایی را رزرو کنیم؟
 
  خیر، متأسفانه وقتی کالایی ناموجود باشد، چون تضمینی برای موجود شدن مجدد آن در آینده وجود ندارد ما نیز نمی توانیم کالایی که در سایت ناموجود است را برای شما رزرو کنیم.
 
چطور از موجود بودن یک برند یا کالای خاص مطلع شوم؟
 
  می توانید با جستجو در صفحه اصلی پوژمان برند یا نام کالای مورد نظر خود را جستجو کنید و یا با تیم خدمات مشتریان پوژمان 32291080- 071 تماس گرفته و یا درخواست خود را به آدرس salar2007@gmail.com ارسال نمایید.
 
آیا تمام اجناسپوژمان اصل می باشد؟آیا پوژمان کالای دست دوم نیز به فروش می رساند؟
 
  بله، تمام محصولات پوژمان نو، اصیل و دارای گارانتی معتبر می باشند. پوژمان سلامت و نو بودن کالای خود را نزد شما تضمین می کند.
 
123

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
درصورت آنلاین نبودن پشتیبان می توانیداز طریق برقراری تماس تلفنی یاواتساپ باشماره های 09170005033 و 09021185033 ارتباط برقرار کنید